Hoş Geldiniz, 27 Eylül 2020 Pazar | 20:31
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

 TÜRKEVİ  emlak ve yapı  grubu

  

 İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile bir aile bütünlüğü anlayışı içinde doğru ve dürüstlükten taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

  Firmamız donanımlı teknik kadrosu  ve her geçen gün genişleyen modern iş takibi ile  sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken özellikle projeden satılmış taahhütlerini kısa sürelerde, hatta zamanından önce ve eksiksiz olarak teslim etme başarısını göstererek  villa sahiplerinin  takdirlerini kazanmış olmanın haklı  gururu yaşamaktadır.

  20 yıllık çağdaş, dürüst, onurlu, başarılı ve kesintisiz bir geçmişi olan şirketimiz bugünlere emin adımlarla ulaşmış, tüm taahtüt işlerimizde müşterilerimizi  tam anlamıyla memnun ettiğimizi özellikle vurgulamak gerekmektedir.

   Bugünkü güçlü konumumuzun ana etkenleri olan prensipler ve çağın gerektirdiği sektördeki yenilikleri   taşımak temel ilkelerimiz olmuştur.

Amacımız;

2001 yılına kadar inşaat malzemesi satışı yapmış olmamız avantajı ve kaliteli iş tecrübemizin birleşmesi, yöresel mimari yapımızı devam ettirmek hedefimiz olmuştur.  

  TÜRKEVİ  yapı sıcaklığını mekanlarımızda yansıtabilmek için bilgilerimizi görkemli tarih geçmişimizle birleştirerek, bize güvenerek projelerini hayata geçirme imkanını veren kurum, kuruluşlara ve bizleri bugünlere taşıyan tüm çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum. 

                                                                                               Kubilay  Kececi

                                                                                                Yön.kurul.bşk.

 

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim

Muğla / Ortaca
TEL : +90 (532) 527 9554
Emlakjet